Kontakt os på 22 330 440 eller på Kontakt@SnakTro.dk

Kontakt SnakTro

Jens Marthin Thuehøj Pedersen
Daglig leder af SnakTro

tlf. 22 330 440
Jens@SnakTro.dk

Jens-Marthin

Robert Svendsen
Hovedansvarlig for GadeTro

Robert@SnakTro.dk

Robert

Erik Empleo Dahl Hansen
Ansvarlig for Hjemmesiderne GadeTro.dk og SnakTro.dk

Erik@SnakTro.dk

Erik

Jakob Kirk
Voluntør

Jakob@SnakTro.dk

Jakob

Kristian Fredsgaard Feldtmose
Voluntør

Kristian@SnakTro.dk

Kristian

Anne Mette Bjerregaard
Fritidsansat. Regnskabsansvarlig

AnneMette@SnakTro.dk

 

Annemette